Accident în sensul giratoriu de la 1 Mai (IMAGINI)
În această după-amiază s-a produs un accident rutier în sensul giratoriu de la 1 Mai. Un autoturism a intrat peste construcția care delimitează sensul giratoriu.
Din fericire, potrivit informațiilor primite de la IPJ Neamț, nu s-au înregistrat victime. Accidentul s-a produs pe fondul neasigurării la schimbarea direcției de mers. Șoferul nu a consumat alcool.
foto/video: cititor
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/07/accident-neamt-3-768x1024.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/07/accident-neamt-1-768x1024.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)