ACUM: intervenție în Piatra-Neamț, în zona Școlii nr.12 – bucați din acoperiș și balcon căzute pe autoturisme (IMAGINI)
În aceste momente se intervine în zona Școlii nr. 12 (Casa corpului didactic) pentru îndepărtarea unor bucăți de tablă precum și a altor elemente care par să provină dintr-un balcon, căzute pe autoturismele parcate.
Evitați zona!
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/07/1-1024x768.png)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/07/2-png-1024x768.png)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/07/3-png-768x1024.png)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/07/6-10-1024x768.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Ce face casa corpului didactic , nu poate face inspectoratul scolar ?