Scuza Prod-Serv iti aduce cele mai bune produse din carne
Fondată în anul 1996, compania Scuza Prod-Serv are ca principal obiect de activitate producţia preparatelor din carne. Cu capital integral românesc, fabrica de procesare are o capacitate de prelucrare de 5 tone/8 ore, cu un număr de peste 50 angajaţi, care realizează o gamă diversă şi bogată de produse, cele mai renumite fiind produsele ţărăneşti, specialităţile, afumăturile.
Magazin 4 Piatra Neamţ
Piaţa Centrală, clădirea nouă
orar L-V 7:00-18:00
S 7:00-19:00, D 8:00-15:00
Detalii aici www.scuzaprod.ro
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)