CSM Ceahlăul Piatra-Neamț, program de meciuri amicale la Brașov
CSM Ceahlăul Piatra Neamț se va reuni pe 26 iunie, la Piatra Neamț, aici urmând a efectua primele antrenamente și a se reacomoda la efort după vacanță. Pe 7 iulie, echipa pregătită de Cristian Pustai va pleca la Brașov pentru un cantonament ce se va termina pe 21 iulie 2023.
În afara antrenamentelor normale, galben-negrii vor juca și câteva meciuri amicale, iar programul este următorul: