ACUM, în NEAMȚ: a încercat să traverseze Cracăul cu mașina. A uitat că nu are periscop (IMAGINI)
Senzații tari, de dimineață: un șofer a crezut că poate traversa Cracăul la volan – probabil a omis faptul că autoturismul nu e dotat cu periscop. În mod evident, tentativa a eșuat lamentabil iar acum, în urma „extorsiunii unui degajament… într-o apă”, se încearcă scoaterea mașinii.
Imagini de la fața locului:
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/04/1-3.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/04/2-2-1024x447.jpg)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/04/3-2-1024x464.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)