Se închide circulația rutieră pentru desfășurarea Marșului „Viitorul este proViață”
Pentru desfășurarea Marșului pentru viață, intitulat „Viitorul este proViață”, organizat de Protopopiatul Piatra-Neamț, circulația rutieră va fi închisă sâmbătă, 25 martie, între orele 14:00 – 15:00, pe traseul Biserica Sf. Ioan Botezătorul – str. Orhei – str. Piața Ștefan cel Mare – Consiliul Județean – Biserica Sf. Ioan Domnesc din Municipiul Piatra-Neamţ.
Semnalizarea rutieră pentru închiderea de circulație va fi realizată de către S.C. Publiserv S.A, iar Biroul Rutier din cadrul Poliţiei Municipiului Piatra-Neamţ şi Poliţia Locală Piatra-Neamţ vor pune în aplicare prevederile dispoziției de închidere a circulației.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)