Se oprește apa pe strada Tulan (sat Nemțișor)
Având în vedere neacumularea apei în rezervorul din care se realizează alimentarea cu apa potabilă a utilizatorilor din Sat Nemțișor, Comuna Vânători-Neamț, din cauza lipsei de apa din pânza freatică, în vederea refacerii rezervelor de apă, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă începând de astăzi 14.03.2023, ora 09.00, până în data de 15.03.2023, ora 08.00 pe strada Tulan din Sat Nemțișor – Comuna Vânători-Neamț.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)