Ceremonia de depunere a jurământului militar și de avansare în grad înainte de termen – Detașamentul de Pompieri Piatra-Neamț (VIDEO)
La sediul Detașamentului de Pompieri Piatra-Neamț a avut loc ceremonia de depunere a jurământului militar și de avansare în grad înainte de termen cu ocazia zilei de 28 februarie – Ziua Protecției Civile din România.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Mare ceremonie, păcat că nu văd printre fotografii si pompieri de carieră 🤣🤣🤣. Stau hainele ca pe garduri la unii, s-a dus și ultima picătură de militarie in curtea Isu. Trăiască civilia!