Anunț în atenția pensionarilor care își încasează drepturile prin cont bancar
Casa Județeană de Pensii Neamț, anunț în atenția pensionarilor care își încasează drepturile de pensie prin cont bancar:
În data de 9 februarie 2023 Casa Județeană de Pensii Neamț a operat ordinele de plată pentru virarea către instituțiile bancare a drepturilor bănești (pensii și/sau alte drepturi acordate în baza unor legi cu caracter special, stabilite și plătite de către C.J.P. Neamț).
În aceste condiții, vă informăm că în cursul după-amiezii zilei de 10 FEBRUARIE 2023, vor fi alimentate, de către bănci, conturile individuale ale clienților beneficiari.
informează Casa Județeană de Pensii Neamț
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Aceste consolidari sant foarte necesare,precum și anveloparea lor în condițiile economiei de energie! Nu înțeleg de ce nu s- a continuat cu ele în acelasi ritm ca în trecut? S-a vrut niște bani de la proprietari? Urat lucru! Atâta timp cât sant suportate din fonduri europene! Sau nu mai sant fonduri europene pentru acest lucru? Cine a luat fondurile europene și la ordinul cui? Sa fie acționat în justiție,chiar dacă ordinul a venit din afara!!