Intervenție a pompierilor pe strada Garofiței, în Piatra-Neamț: bărbat găsit fără semne vitale în locuință
În data de 08.01.2023, la ora 15:10, pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la un apartament situat într-un bloc de locuințe de pe strada Garofței, în municipiul Piatra Neamț.
La locul solicitării s-au deplasat două echipaje de pompieri cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD din cadrul Detașamentului Piatra Neamț.
Pompierii, cu ajutorul echipamentelor specifice, au intrat în apartamentul situat la al treilea etaj. În interiorul apartamentului a fost găsit un bărbat de 67 de ani fără semne vitale, a transmis Lt. Irina Popa – ISU Neamț.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)