Se convoacă Consiliul Judeţean Neamţ în ședință extraordinară, de îndată, pe data de 19 decembrie 2022, ora 15.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/04/CJN-1024x512-1-1.png)
În conformitate cu prevederile Ordonanței de Urgență a Guvernului nr.57/2019 privind Codul administrativ, se convoacă Consiliul Judeţean Neamţ în ședință extraordinară, de îndată, pe data de 19 decembrie 2022, ora 15.00, cu următorul proiect al ordinii de zi:
1. Proiect de hotărâre privind aprobarea cofinanţării proiectului „Digitalizarea infrastructurii de apă a Companiei Județene APA SERV S.A. Neamț prin achiziționarea de echipamente și software pentru eficientizarea managementului sistemului de alimentare cu apă”;
2. Diverse.
Modul de desfășurare al ședinței: on-line;
Aplicația electronică utilizată: sistem video-conferință.
p.PREŞEDINTE
VICEPREȘEDINTE
Dragoș-Victor CHITIC
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)