Se modifică din nou accesul în spital, la Piatra-Neamț. Patru săptămâni de igienizare
Spitalul Județean de Urgență Piatra-Neamț anunță că începând cu data de 23.11.2022, pe o perioadă de 4 săptămâni, se vor desfăşura lucrări de igienizare la Cabinetul de Medicină Dentară din UPU şi la Sala de aşteptare aparținători a spitalului.
Având în vedere cele menționate, accesul în SJU va fi reluat pe rampa albastră din lateralul spitalului, respectându-se orele de vizită actuale. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat!
transmit reprezentanții unității medicale.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)