Se oprește apa în satul Nemțișor – mai multe străzi afectate
Având în vedere neacumularea apei în rezervorul din care se realizează alimentarea cu apa potabilă a utilizatorilor din Sat Nemțișor, Comuna Vânători-Neamț, din cauza lipsei de apa din pânza freatică, în vederea refacerii rezervelor de apă, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în Satul Nemțișor din Comuna Vânători-Neamț, începând de astăzi 15.11.2022, ora 09.00, până în data de 16.11.2022, ora 08.00.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Tulan, Loghin, Marcu, Gârbea și Alexandru Moisei
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)