Primăria Piatra-Neamț despre plata recenzorilor
Primăria municipiului Piatra-Neamț anunță că plata recenzorilor se va efectua astfel:
Recenzorii care vor dori să primească banii în cont vor trebui să trimită pe adresa de e-mail [email protected] o cerere în care să precizeze datele de contact – nume și prenume, cu menționarea funcției avute în cadrul procesului de recenzare , la care se va anexa un extras de cont cu IBAN-ul contului, până la data de 12.10.2022;
Recenzorii care vor dori să primească banii în numerar vor ridica sumele cuvenite începând cu data de 17.10.2022 de la casieria Primăriei municipiului Piatra-Neamț, în zilele de luni până joi, între orele 13:00-16:30 și vineri între orele 12:00-14:00.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)