Posibilă întrerupere a energiei electrice în cartierul Mărăței
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/03/curent-5.jpg)
Delgaz Grid informează că astăzi, 4 octombrie, în intervalul 14:00-20:00, este posibilă întreruperea energiei în Piatra-Neamț pe strada Mărăței și bulevardul Traian pentru remedierea unor deranjamente.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Am trecut pe Leonida pe la ora 15 .Erau băieții de la Delgaz electrică cu buzul . După casca cu viziera a celui din șanț sută la sută au afectat cablul electric cei care lucrează la trotuarul european vestit . Sper să le marce banul celor care lucrează amboulea fără asistenta tehnica langa ei .