Municipiul Roman – Apă cu presiune scăzută, până la oprire în unele zone
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/07/apa-1024x512-1-768x384-1-1-1.png)
Având în vedere intervenția pe care furnizorul de energie electrică o realizează în Municipiul Roman, Compania Județeană APA SERV S A este pusă în situația neplăcută de a furniza apă cu presiune scăzută, existând în unele zone și posibilitatea opririi temporare a furnizării serviciului de alimentare cu apă potabilă pentru utilizatorii din Municipiul Roman, astăzi 30.09.2022, între orele 11.00-13.00.
Mulţumim pentru înţelegere!
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri, pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)