Cățel cu zgardă și medalion, găsit în Piatra-Neamț. Îl caută cineva? (IMAGINI)
Un om cu suflet bun a găsit un cățel cu zgărdiță și medalion (fără nicio inscripție) în Piatra-Neamț. Blănosul pare un westie destul de bătrânel, cu probleme de vedere, speriat și ușor agresiv tocmai din această cauză. Ne dorim să credem că nu a fost abandonat din cauza vârstei și că cineva îl caută în aceste momente.
UPDATE: Multumim tuturor pentru distribuiri, s-a găsit stăpânul!
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/08/catel-1-1-1024x512.png)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/08/catel-2-1-1024x512.png)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/08/catel-4-1024x512.png)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)