Un nou accident astăzi, în Neamț
Astăzi, 29 august, a avut loc un accident rutier în comuna Războieni.
Potrivit IPJ Neamț, accidentul s-a soldat doar cu pagube materiale, fără victime. Evenimentul rutier s-a produs în zona podului de la Borșeni, pe drumul județean DJ 208G.
Un autoturism s-a oprit într-un parapet. La fața locului s-au deplasat echipaje de poliție, o ambulanță, dar și un echipaj cu autospecială de la Serviciul pentru Situații de Urgență Războieni.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)