Piatra-Neamț: Un bărbat s-a prăbușit între mașină și garaj. A fost salvat la timp
Spiritul de observație al polițiștilor locali a făcut ca viața unui bărbat din Piatra-Neamț să fie salvată în timp util.
Persoana în vârstă, căzută în spatele autovehiculului proprietate personală, staționat în fața unui garaj de pe strada Orhei, a fost observată de polițiștii Biroului Activități Comerciale, în timp ce aceștia patrulau în zonă. A fost anunțat imediat Serviciul Județean de Ambulanță Neamț, personalul sanitar ajungând imediat la fața locului.
Bărbatul, cunoscut cu diverse afecțiuni cronice a fost preluat imediat și transportat la S.J.U. Piatra Neamț, pentru a i se acorda îngrijirile necesare.
informează Poliția Locală Piatra-Neamț
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)