Pompierii chemați să deblocheze o ușă, pentru ca proprietara să poată intra în casă (Piatra-Neamț)
Astăzi, 1 iunie, în jurul orei 15:40, pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la un apartament situat pe strada Aleea Ulmilor în municipiul Piatra-Neamț.
La locul solicitării s-au deplasat pompierii pietreni cu o autospecială de stingere cu modul pentru descarcerare și o ambulanță SMURD. Ajunși la locul solicitării, pompierii au constatat că proprietara apartamentului nu a mai putut intra în locuință. Pompierii au deblocat ușa și au permis proprietarei accesul în locuință.
a transmis ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)