MADE IN NEAMȚ: Căpșune cu gust delicios, în Piața Centrală
În Piața Centrală din Piatra-Neamț găsiți, la un preț modic pe kilogram, căpșune cu miros deosebit și gust delicios. Producătorul e din satul Ghigoiești, comuna Ștefan cel Mare.
O mână de oameni muncesc cu mâinile lor și păstrează tradiția. Sprijină oamenii care fac așa ceva în acest județ, cumpărând produsele lor înainte ca ei să dispară.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)