Important! Probleme cu furnizarea apei mâine, 15 aprilie în satele Bodeștii de Sus și Bodeștii de Jos
Având în vedere realizarea unei intervenții la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în data de 15.04.2022, în intervalul orar 09.00-16.00 în Satul Bodeștii de Sus și Satul Bodeștii de Jos din Comuna Bodești.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele Apa Serv vor face tot posibilul pentru realizarea intervenției într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul Apa Serv care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)