(NEAMȚ) Intervenție cu final trist: de cealaltă parte a ușii se afla un bărbat care murise…
Prin apel la 112, la ora 13:05 pompierii au fost solicitați să intervină pentru deblocarea unei uși de la o locuință situată în localitatea Drăgănești.
ISU Neamț
La locul solicitării s-au deplasat un echipaj de pompieri din cadrul Detașamentului Târgu Neamț cu o autospecială de stingere cu modul pentru descarcerare și un echipaj cu ambulanță de la SAJ.
Cu ajutorul echipamentelor specifice pompierii au pătruns în locuință unde au găsit un bărbat de 68 de ani ce nu prezenta semne vitale.
Condoleanțe familiei…
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)