O pisică blocată pe acoperiș, salvată de pompierii din Piatra-Neamț
Încă un animăluț a fost salvat astăzi de pompierii pietreni, după ce au intervenit pentru scoaterea unui cățel blocat sub un balcon, în cartierul Speranța.
Tot în această după amiază, ca urmare a unui apel la 112, pompierii pietreni au intervenit pentru a coborî o pisică rămasă blocată pe acoperișul unei case P+1 din strada Ape Minerale din municipiul Piatra-Neamț.
a transmis ISU Neamț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)