PIATRA NEAMȚ a depășit astăzi 10 cazuri la mie – Alte 52 localități în SCENARIUL ROȘU
Autoritățile au transmis astăzi, 23 ianuarie, documentul actualizat privind numărul cazurilor confirmate pozitiv cu coronavirus în localitățile județului Neamț.
Municipiul Piatra Neamț (10,27) și alte 52 localități, se află în acest moment în scenariul roșu. Incidența la nivel județean este 5,71 cazuri la mia de locuitori.
incidenta-L-23.01.2022![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)