Un gest necugetat – La doar 24 de ani și-a pus capăt zilelor (NEAMȚ)
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/08/spanzurat-1024x512.png)
Ieri, 6 ianuarie, un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Neamț a fost solicitat să intervină de urgență în localitatea Mărgineni, unde un tânăr de doar 24 de ani a fost găsit spânzurat.
Ajunși la fața locului, membrii echipajului au constatat decesul. Din nefericire nu s-a mai putut face nimic pentru a salva viața tânărului.
Comunicat oficial SAJ Neamț: 06.01.2022, ora 10:00, Mărgineni, pacient sex masculin, 24 de ani, diagnostic: SCR prin spănzurare, găsit decedat; pacientul a rămas la locul solicitării;
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)