APA SERV: se oprește apa în comuna Dumbrava Roșie (interval orar: 09.00-12.30)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a opri temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi 13.12.2021 în intervalul orar 09.00-12.30 în Comuna Dumbrava Rosie.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile
- Dudului, Crangului, Zidarului, Zavoiului, Saivanelor, Bisericii, Crinului și Plantelor
- Satul Cut din Comuna Dumbrava Rosie
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.