Cartierul Humuleștii Noi, din Orașul Târgu Neamț rămâne astăzi fără apă
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2019/07/apaserv.png)
Având în vedere neacumularea apei în rezervorul din care se realizează alimentarea cu apă potabilă a utilizatorilor din cartierul Humuleștii Noi din Orașul Tg. Neamț, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a furniza apă cu intermitențe în cartierul Humuleștii Noi din Orașul Tg. Neamț astăzi 15.11.2021 între orele 11.30-24.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul de telefon 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)