Se oprește apa în Orașul Târgu Neamț, strada 1 Mai
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/09/apa7-1024x576-1.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la rețeaua publică de distribuție a apei potabile, identificată pe strada 1 Mai din Orașul Tg. Neamț, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a opri temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă pe strada 1 Mai din Orașul Tg. Neamț astăzi 12.11.2021, între orele 10.30-15.00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)