Se oprește apa în Vînători Neamț (Strada Ștefan cel Mare). Interval orar: 10.00 – 13.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/10/apa1-2.jpg)
Pentru remedierea unei avarii ĺa rețeaua de distribuție a apei potabile, identificata pe strada Ștefan cel Mare din Comuna Vânători-Neamț, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă pe strada Ștefan cel Mare din Comuna Vânători-Neamț astăzi 18.10.2021 în intervalul orar 10,00-13,00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)