Cartierul Mărăței rămâne fără apă începând cu ora 09.30 (până la ora 20.00) – Pregătiți rezerve!
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/08/apa-1.jpg)
Pentru remedierea unei avarii la rețeaua de distribuție a apei potabile, identificată pe strada Dimitrie Leonida, Compania Județeană APA SERV SA este pusă în situația neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în Municipiul Piatra Neamț, în Cartier Mărăței, astăzi 14.09.2021 între orele 09,30-20,00.
Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și mulțumim pentru înțelegere!
Relații suplimentare pot fi obținute la numărul 0233233340 sau consumatorii noștri pot accesa site-ul Companiei www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)