Avarie în Bicaz: se oprește apa între orele 10.00 -12.00
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/07/apa-2.png)
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile identificată pe strada Bistriței din Orașul Bicaz, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă în Orașul Bicaz astăzi, 28.07.2021, în intervalul orar 10.00-12.00.
Vor fi afectați utilizatorii din Cartierul Capșa, de pe străzile: Capșa, Aleea Plaiului, Dumbravei, Mioriței și Bistriței.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariei într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu, transmit reprezentanții companiei.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)