ACUM: Accident rutier în zona Girov – O mașină a ieșit în decor
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/05/smurd-1.jpg)
Purtătorul de cuvânt al ISU Neamț a transmis un mesaj cu privire la producerea unui accident rutier pe raza comunei Girov, în satul Căciulești.
Din informațiile transmise de martori, se pare că un autoturism a părăsit partea carosabilă (pe drumul dintre Căciulești și Dobreni), ajungând într-un lan de porumb.
ISU Neamț asigură în acest moment măsurile PSI la locul producerii accidentului. Dinamica este în desfășurare. Vom reveni cu detalii în cel mai scurt timp.
UPDATE:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)