Anunț de mediu
Anunț de mediu
Județul Neamț, titular plan, anunță publicul interesat că, în urma parcurgerii procedurii de reglementare și de analiză a Planului Județean de Gestionare a Deșeurilor Neamț pentru perioada 2019-2025, Comitetul Special Constituit în data de 17.06.2021 la Agenția pentru Protecția Mediului Neamț propune luarea deciziei de emitere a avizului de mediu.
Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Neamț, Piața 22 Decembrie nr.5, în zilele de luni-joi între orele 8.00-16.30 și vineri, între orele 8.00-14.00, în termen de 10 zile calendaristice de la data publicării prezentului anunț.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)