Un cățeluș tânăr din adăpost promite să fie cel mai bun prieten – Își așteaptă cuminte omul lui (Piatra-Neamț)
Un mascul tânăr de aproximativ 10-11 luni, blând, de talie medie, situat în boxa cu numărul 12 a adăpostului de câini fără stăpâni din Piatra-Neamț, așteaptă cu nerăbdare o familie iubitoare care să-i arate ce înseamnă „acasă”.
Adopția se realizează GRATUIT.
Pentru programarea unei vizite în adăpost și pentru a-l putea vedea, cei interesați de adopția cățelului pot suna la 0233 236 771 pentru mai multe informații.
Adăpostul este situat pe strada Dimitrie Bolintineanu în Piatra-Neamț.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/05/62195172_371965883426633_7811661379521216512_n.png)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)