Sfârșit tragic pentru o femeie din NEAMȚ, cu câteva minute în urmă – Din păcate, nu s-a mai putut face nimic…
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/04/mort-1.jpg)
Prin apel la 112, în jurul orei 11:04, pompierii au fost solicitați să intervină pentru degajarea unei persoane căzută într-o fosă, în comuna Gherăești.
La locul solicitării s-au deplasat pompieri din cadrul Detașamentului Roman cu o autospecială de stingere cu modul pentru descarcerare și un echipaj cu ambulanță de la SAJ.
Pompierii au scos din interiorul fosei o femeie de aproximativ 74 de ani, ce nu prezenta semne vitale, a transmis ISU Neamț.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)