O cățelușă prietenoasă își așteaptă familia în adăpostul din Piatra-Neamț
O cățelușă de talie medie, de culoare albă, blândă, prietenoasă, în vârstă de aproximativ 2-3 ani, situată în Boxa nr. 1 a adăpostului de câini fără stăpân din Piatra-Neamț, este în așteptarea unei familii iubitoare.
Adopția se realizează gratuit, cățelușa fiind sterilizată, vaccinată și microcipată.
Pentru programarea unei vizite în adăpost și pentru a o putea vedea, cei interesați de adopția cățelușei pot suna la 0753 017 424 pentru mai multe informații.
Adăpostul este situat pe strada Dimitrie Bolintineanu în Piatra-Neamț.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/04/62195172_371965883426633_7811661379521216512_n.png)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)