(FOTO) Femeie din Piatra-Neamț, dispărută de câțiva ani – Poliția și familia încă o caută
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/03/igpr-1.jpg)
SEMNALMENTE:
Înălțime:165 cm, Greutate:55 kg, Corpolenta: ATLETIC, Culoare păr :ȘATEN, Natură păr: DREPT, Lungime păr: LUNG, Contur față: OVAL, Înălțime frunte: MIJLOCIE, Culoare ochi: ALBAȘTRI
DETALII:
La data de 30.07.2019, numita Amarie Violeta a sesizat Poliția mun. Piatra-Neamț cu privire la faptul că fiica sa Pricop Ioana, a plecat în anul 2012 în Italia, iar din cursul anului 2014 nu a mai ținut legătura cu aceasta, necunoscând unde se află în prezent. Numita Amariei Violeta este de acord cu mediatizarea cazului.
Cei care dețin informații pot trimite o sesizare pe pagina Poliției Române, aici – click.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)