În atenția locuitorilor din Gârcina: Anunț referitor la contractele de energie electrică
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2015/02/primarie-garcina-1024x768.png)
Primăria comunei Gârcina anunță locuitorii interesați de încheierea unui contract de energie electrică cu E.ON Energie pe piața concurențială că acest lucru se poate face în intervalul 16 februarie – 18 februarie, între orele 10.00-15.00, la sediul Primăriei.
Documentele necesare sunt: carte de identitate/buletin și o factură completă. Anunțul se adresează și celor care se află în portofoliul altor furnizori de energie, dar doresc încheierea unui contract E.ON.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)