Atenție, se oprește apa! Informare Apa Serv
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 10.02.2021 în intervalul orar 11.00-16.00 în:
- Orașul Roznov – zonele: Slobozia și Chintinici;
- Comuna Zănești.
*****
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 10.02.2021 în intervalul orar 11.00-13.00, în Comuna Ștefan cel Mare.
Vor fi afectați utilizatorii de pe strada Sânzienei.
*****
Pentru remedierea unei avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană APA SERV S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe temporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 10.02.2021 în intervalul orar 11.00-14.00, în Orașul Târgu Neamț.
Vor fi afectați utilizatorii de pe străzile: Cuza Vodă, Radu Teoharie, Tudor Vladimirescu, 9 Mai, 22 Decembrie, Abator, Obor, Oituz, Panazol, Serafim Lungu, Pictor Grigorescu, Fundătura Viilor, Popa Șapcă.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)