(FOTO) A început școala… care distanțare? Ce reguli? Care pandemie?
A început școala în Piatra Neamț – un oraș unde mulți elevi nu locuiesc în zona școlii și sunt aduși de părinți cu mașinile sau de bunici pe jos. O întreagă hărmălaie, cu blocaje în trafic, claxoane și trotuare pline. Care distanțare, care reguli, care pandemie…?
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Decizii luate din spatele unor birouri. Nimic nu se leaga.
Eee…nu mai exagerati…nu se ia Covidul in cateva minute de asteptare in aer liber si nici din asteptarea in trafic.