Apa Serv anunță: din cauza unor avarii, se oprește apa
Pentru remedierea unor avarii la reţeaua publică de distribuţie a apei potabile, Compania Județeană Apa Serv S.A. este pusă în situaţia neplăcută de a întrerupe termporar furnizarea serviciului de alimentare cu apă potabilă astăzi, 03.02.2021, în:
- Municipiul Piatra Neamţ, strada Lăcrămioarei, între orele 09.30-12.30;
- Comuna Ștefan cel Mare, Sat Ștefan cel Mare, între orele 10.00-14.00.
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor afectați pe care îi asigurăm că echipele APA SERV fac tot posibilul pentru remedierea avariilor într-un timp cât mai scurt și pentru reluarea furnizării apei potabile.
Pentru informații suplimentare beneficiarii noștri pot suna la Dispeceratul APA SERV care funcționează nonstop, la numărul de telefon 0233/233340 sau pot accesa site-ul Companiei http://www.apaserv.eu.
Apa serv ar face mai bine sa înlocuiască toate conductele ,sunt vechi și ineficiente,cu avarii în fiecare zi . Deja plătim foarte mult pentru serviciile lor și pe deasupra plătim și pierderile de apă. La conducerea Apa Serv se vede ca sunt niște incompetenți.