(FOTO) Autoritățile „au descins” la Galleria Mall pentru a verifica respectarea măsurilor în pandemie
Astăzi, 30 ianuarie, la Galleria Mall Piatra-Neamț au fost demarate acțiuni de verificare a respectării măsurilor impuse pentru prevenirea și combaterea efectelor pandemiei de COVID-19 și a respectării Hotărârilor Comitetului Județean pentru Situații de Urgență.
Autoritățile acționează cu echipe mixte de control.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)