(VIDEO) Tragedie evitată la timp, în Neamț
Intervenția promptă a jandarmilor și polițiștilor aflați în misiune de menținere a ordinii publice a făcut ca incendiul produs astăzi, 27 ianuarie, în jurul orei 7:00, la un imobil din municipiul Roman, să se soldeze doar cu pagube materiale.
„Femeia, în vârstă de 86 de ani a suferit doar un atac de panică la vederea flăcărilor care se extindeau la locuința din care a fost salvată. Eroii au fost sergent major Moldovan Marcel și agent de poliție Diaconu Viorel.”, transmite IJJ Neamț.
Mai multe detalii despre incendiu în articolul Incendiu la o locuință din Roman. Proprietara a suferit un atac de panică
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)