În sfârșit…
În intersecția de la Căciulești-Girov participanții la trafic au constatat că, după câteva luni de la montarea lor, semafoarele sunt 100% funcționale.
Circulați cu atenție! Să sperăm că această metodă de dirijare a traficului va elimina sau măcar reduce fenomenul accidentelor grave din această zonă.
Drumuri bune!
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2021/01/intersectie-griov-semafoare-functionale.jpg)
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)
Daca timp de mai bine de 10 ani nu au vazut indicatoarele…ce va face sa credeti ca prostul care nu a vrut sa vada indicatoarele, o sa vada semaforul rosu ?
Educatia in trafic e 0, educati-va prostilor si apoi dați de permise.
Deja s,a trecut pe rosu.. 😪😪