Ce s-a întâmplat cu bărbatul din Piatra-Neamț căutat de polițiști
Bărbatul de 58 de ani, din Piatra Neamț, dispărut la data de 23 decembrie 2020, a revenit la domiciliul său.
La data de 24 decembrie a.c., polițiștii din cadrul Poliției municipiului Piatra Neamț au fost informați de către o femeie de 54 de ani, cu privire la faptul că fratele său, de 58 de ani, dispărut la data de 23 decembrie 2020, a revenit la domiciliu.
Din primele verificări a reieșit că plecarea acestuia a fost voluntară, iar pe perioada dispariției s-a aflat în orașul Bicaz și nu a fost victima vreunei infracțiuni.
Sursa/foto: IPJ Neamț
Citește și:
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)