(FOTO) Intervenție a pompierilor în parcarea de la Shopping City
În această dimineață, un echipaj de pompieri a intervenit în urma unei alerte de incendiu la un autoturism în parcarea de la Shopping City Piatra-Neamț. Situația este sub control.
UPDATE: Șoferul a depistat un scurcircuit la instalația electrică din portieră. A sunat la 112, iar până la sosirea echipajelor de pompieri a reușit să stingă singur incendiul cu stingătorul din mașină.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)