Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu
COMUNA DOBRENI anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „ Refacere infrastructură, radier culee și zid de sprijin” propus a fi amplasat în comuna Dobreni, sat Dobreni, str. Lascăr Catargiu, nr. 413, jud. Neamț.
Informaţiile privind proiectul propus/memoriul de prezentare pot fi consultate la sediul A.P.M. Neamţ, Piatra Neamţ, Piaţa 22 Decembrie, nr.5, telefon 0233 /215049 ,în zilele de luni – joi între orele 8 – 1630 şi vineri între orele 8 – 14) şi la sediul Primăriei comunei Dobreni, în zilele de luni – vineri între orele 8 – 16.
Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul APM NEAMȚ.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)