Piatra-Neamț: O persoană s-a aruncat de la etajul unui bloc
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/08/ambulanta_noaptea-3.jpg)
În cartierul Precista, s-a anunțat prin 112 că o femeie s-a aruncat de la etajul 2 al unui bloc. Nu se cunosc cauzele, iar martorii spun că starea victimei este gravă.
ACTUALIZARE: După sosirea echipei medicale la fața locului s-a constatat că victima este de fapt un bărbat de aproximativ 45 de ani. Acesta a fost transportat la spital. Potrivit unor informații primite, se pare că înainte de a se arunca de la etaj ar fi băut o soluție cu clor.
Așteptăm detalii de la autorități și revenim.
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)