Accident MORTAL în Neamț – Pentru un tânăr de 24 de ani, nu s-a mai putut face nimic
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2020/10/mort-1024x512.png)
Potrivit unei informări transmise în această dimineață de reprezentanții Serviciului de Ambulanță Județean Neamț, un echipaj medical a intervenit ieri, 4 octombrie în jurul orei 16.47 în satul Buruienești (comuna Doljești) pentru a acorda primul ajutor victimei unui accident rutier.
Din cele transmise, este vorba despre un tânăr în vârstă de 24 de ani care în urma impactului a suferit un stop cardio-respirator. În ciuda manevrelor de resuscitare cardio-pulmonară, bărbatul a decedat.
Vom reveni cu un comunicat oficial în ceea ce privește circumstanțele producerii accidentului.
Condoleanțe familiei!
![whatsapp](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp.png)
![aplicatie android ziar neamt](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2022/10/Descarca-acum-940-×-940-px-800-×-100-px.png)
![disclaimer ziarpiatraneamt.ro](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2023/06/disclaimer-1.png)